Edarling cennik – czy faktycznie jest aż tak źle?

Z powodu opinii o Edarling randki online są traktowane przez wiele osób podejrzliwie. Ten serwis nie ma najbardziej przejrzystego regulaminu i nie jest bezpłatny, więc wiele osób przez własną niechęć do regulaminów straciło szansę na poznanie świetnego partnera. Ale jak naprawdę wygląda na Edarling cennik i czy faktycznie bez płacenia nie da się nikogo znaleźć?

eDarling opinie

Czy na Edarling cennik jest przerażający?

Edarling jest jednym z tych serwisów, które za darmo udostępniają tylko ograniczoną funkcjonalność konta. Tak jest w 2017, było w 2016 i wcześniej. Cennik jest jawny, opłaty za wybrany okres pobierane są z góry. Cena – to fakt – nie jest najniższa, ale też są droższe serwisy randkowe.

Za kwartał trzeba zapłacić 240 złotych (to najkrótszy pakiet), za pół roku 360, a za rok 540 złotych. Opłata pobierana jest z góry, a pakiet odnawia się automatycznie, jeśli nie zostanie wypowiedziany (co można zrobić łatwo w dowolnej chwili, ale nie wszystkim chciało się przeczytać o tym w regulaminie).

Edarling cennik – czy musi Cię on interesować?

Edarling cennik

Teoretycznie profil o podstawowej funkcjonalności można mieć gratis, jednak w praktyce to nie wystarcza. Nastaw się na to, że trzeba będzie kupić konto premium. Różnice między premium a kontem podstawowym są duże, a to między innymi:

 • na Edarling cennik konta premium jest stworzony tak, aby motywować do szybkiego działania;
 • brak możliwości komunikacji z innymi użytkownikami w wersji darmowej;
 • brak możliwości samodzielnego przeglądania anonsów (tylko te, które wskaże system są dostępne);
 • za darmo nie można przeglądać wszystkich zdjęć;
 • nie można dowolnie przeszukiwać użytkowników i oglądać profili osób.

Z darmo nadal można otrzymać propozycje osób wybrane na podstawie testu partnerskiego. Kontakt jest jednak ograniczony, tym bardziej że inni nie widzą, czy użytkownicy mają możliwość odpowiadania, czy nie.

Jak będzie Ci wygodnie korzystać z Edarling?

Edarling ceny i algorytmy reklamowe ma stworzone tak, aby jak najwięcej osób zachęcić do wykupienia pakietu. Dzięki temu użytkownicy kont premium nie trafiają na żadne boty. Warto zacząć od konta darmowego i przyjrzeć się podstawowym możliwościom (nie przejmując się wiadomościami od rzekomo osób zainteresowanych moim profilem), a później zapłacić.

 • Ceny nie są niskie, więc warto szybko przygotować profil i aktywnie korzystać z konta.
 • Po znalezieniu partnera należy anulować członkostwo – jeśli nie zrobi się tego dwa tygodnie przed upływem terminu ważności, to zostanie ono automatycznie przedłużone.
 • Przy organizacji randki przez ten serwis warto mieć konto płatne, żeby dowiedzieć się wszystkiego o potencjalnym partnerze czy partnerce.

Czy jest jakaś alternatywa?

korzystać z Edarling

Mimo że opinie o tym serwisie nie zawsze są dobre, to obiektywnie rzecz ujmując, jedyną jego wadą jest polityka cenowa, która nie do końca jest dopasowana do możliwości polskich użytkowników. Jest to jednak bardzo wartościowy portal, który nie ma wad charakterystycznych dla wielu darmowych serwisów, czyli tłumu botów i słabo chronionej bazy danych użytkowników.

Omawiany serwis nie jest idealny – ideały nie istnieją – ale w swojej klasie wyznacza górny poziom. W tej samej lidze grają inni potentaci rynku e-randkowego i w zasadzie ich cenniki od tego, o którym mowa, niewiele się różnią. Warto mieć na uwadze, że darmowe serwisy pełne są martwych kont, i botów, ale znalezienie tam prawdziwych użytkowników graniczy z cudem.

Podsumujmy

Edarling ma cennik na zamożnego użytkownika i dość agresywną politykę cenową, jednak w praktyce warto zapłacić. – dzięki temu ma się dostęp do jednego z najbardziej prestiżowych kont, co wprawdzie nie daje gwarancji znalezienia partnera, ale na pewno zwiększa na to szanse. Oczywiście przy założeniu, że szukania partnera online traktuje się poważnie, bo jeśli chodzi tylko o zabawę, to są tańsze sposoby.

Źródła i cytaty:

 1. https://web.facebook.com/find.love.on.edarling/?brand_redir=95110116554&_rdc=1&_rdr
 2. https://pl.wikipedia.org/wiki/Edarling
 3. https://twitter.com/edarling_pl